Srpski Hungary
zaglavlje trgopromet zaglavlje trgopromet

Akcije
Promocije
Katalog

Trgopromet katalog

Promocije
univerexport

Konkursi

Magacioner u maloprodajnom objektu

(Subotica)

Opšti uslovi:

  • II/III/IV stepen stručne spreme
  • Minimum godinu dana radnog iskustva

Opis posla:

  • Organizacija procesa rada u magacinu
  • Organizacija i kontrola kvantitativne i kvalitativne primopredaje robe kao i njegovog skladištenja
  • Rukovanje ručnim viljuškarem
  • Održavaje higijene i urednost magacinskog prostora

Zainteresovani kandidati mogu da pošalju biografiju na e-mail adresu ilija.djukanovic@trgopromet.rs

Rok za konkurisanje: 16.02.2016.

Mesar

(Subotica)

  • Srednja stručna sprema mesarske ili prehrambene industrije
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Zadaci:

  • Poručuje, prima i kontroliše meso i mesne prerađevine
  • Pandiluje, konfekcionira meso za dalju prodaju
  • Pakuje i prodaje meso i prerađevine od mesa
  • Obezbeđuje stručan smeštaj svežeg mesa i mesnih prerađevina u rashladne komore i prodajne vitrine
  • Brine o ispravnosti mesa i prerađevina od mesa
  • Stara se o sprovođenju higijensko-tehničkih mera

Rok za konkurisanje: 31.01.2016.

Kasir-Prodavac

(Subotica)

  • III/IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru

Opis posla:

  • Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama gotovinski, čekovima i drugim instrumentima plaćanja
  • Komuniciranje sa potrošačima u cilju pružanja informacija o proizvodima i samom objektu, upućivanje na poslovođu objekta u slučaju eventualnih reklamacija
  • Pakovanje robe potrošačima na kasi
  • Posluživanje potrošača željenom robom
  • Rad na odeljenju, izlaganje robe, praćenje rokova i isticanje cena

levo
desno